Fórum >> Hozzászólás

isten hozzászólása:

hát, még emlékszem, amikor mafot 18 évesen bedobtuk a mélyvízbe, és olyan szar védelem állt előtte, hogy sorban szopott. akkor azt gondoltam: "nahiszen, 1/1?", és kicsit szkeptikus voltam. persze már akkor olvastam olyanokat, hogy kapusoknál azért 26-27 év a "jó idő", szóval bíztam benne, hogy jó lesz.

curry lehet, hogy csak ahl-kapus, de azért sajnálom mégis. a harmadik gól csúnyán megpattant a negyediknél meg esélye nem volt. maf talán átért volna, de ahhoz baszott jó reflexek kellenek.

Pechurskynak örülnék, ha egy-két éven belül betöltené nálunk a stabil backup szerepét. nagyon ügyesnek tűnt a gyerek.
azért lehetett rajta látni, hogy piszkosul izgul. az első 1-2 percben még ahányszor megállt a játék, egyből ivott, meg a kesztyűit igazgatta. aztán ahogy bulihoz készülődtek, még a beállása is olyan volt, mint amikor vezetés közben azt mondják, hogy "kisfiam, hol van a kezed? 10 óra-2 óra".